آناهیل

بروملین(ماده موثر آناهیل) ترکیبی از آنزیم های پروتئولیتیک است که از گیاه(َAnanas comosus  ) استخراج میشود.

بروملین

به عنوان یک ترکیب درمانی در سال ۲۹۵۷ معرفی شد و تا کنون بیش از ۲۰۰ مقاله علمی در خصوص اثرات درمانی آن به چاپ رسیده است.

 

  • تسریع بهبود زخم
  • کاهش التهاب و درد
  • تسریع بازجذب اکیموز و هماتوم (تسریع بهبود کبودی)

 

بروملین(ماده موثر آناهیل) ترکیبی از آنزیم های پروتئولیتیک است که از گیاه(َAnanas comosus  ) استخراج میشود.

 

بروملین ترکیبی از آنزیم‌های پروتئولیتیک است که از گیاه Ananas comosus استخراج می‌شود. بروملین به عنوان یک ترکیب درمانی در سال ۱۹۵۷ معرفی شد و تاکنون بیش از ۲۰۰ مقاله علمی در خصوص اثرات درمانی آن به چاپ رسیده است. به دلیل اثرات کاهش التهاب، تورم و به دنبال آن کاهش درد و هم‌چنین خواص آنزیمی، اندیکاسیون‌های متعددی برای بروملین در کتب و مقالات علمی بیان شده است. محققین امیدوارند در آینده آنزیم تراپی بتواند به درمان بسیاری از بیماری‌ها کمک کند.

بروملین مورد تایید آژانس دارویی اتحادیه اروپا (EMA) و کمیسیون E داروهای گیاهی آلمان می‌باشد.

آناهیل در تسریع بهبود زخم و التهاب‌های ناشی از جراحی، سوختگی، لیزرتراپی، مداخلات زیبایی. (کبودی و التهاب ناشی از جراحی‌های زیبایی و تزریق فیلر) و اعمال جراحی دندان پزشکی اثرات بسیار سودمندی دارد.

گاهی این پرسش مطرح می‌شود که آیا می‌توان مصرف میوه آناناس را جایگزین مصرف آناهیل کرد؟ آناناس حاوی بروملین می‌باشد،

اما به منظور اثربخشی درمانی نیاز به دوز مشخصی از ماده موثره بروملین می‌باشد که بیشترین میزان این ماده موثره در قسمت‌های غیرخوراکی گیاه می‌باشد. آناهیل با دوز درمانی مناسب از ماده موثره بروملین (تهیه شده از شرکت بیوزیم آلمان) به صورت کپسول خوراکی فرموله شده است و در اختیار مصرف کنندگان محترم قرار می‌گیرد.

بسته بندی

آناهیل فرموله شده  توسط شرکت داروسازی سلامت پرمون امین به شکل کپسول خوراکی حاوی ۲۰۰ میلی گرم بروملین(۵۰۰GDU  )  عرضه می گردد.

به طور کلی اثرات فارماکولوژیک اولیه بروملین به دنبال فعال کردن پلاسمین و کاهش سطح کینین ایجاد می شود.

توانایی بروملین در کاهش التهاب در مدل های آزمایشگاهی و کارآزمایی های بالینی متعددی بررسی و گزارش شده است. به دنبال کاهش سطح کنین و پروستاگلندین ها(PGE2) ادم و درد در موضع التهاب کاهش میابد. به دلیل اثرات کاهش التهاب، تورم و به دنبال آن کاهش درد و همچنین خواص آنزیمی، اندیکاسیون های متعددی برای بروملین در کتب و مقالات علمی بیان شده است. محقیقن امیدوارهستند در آینده آنزیم تراپی بتواند به درمان بسیاری از بیماری ها کمک کند.

 

آناهیل به علت اثرات پروتئولیتیک و لیزرشته های فیبرین در موضع آسیب دیده. از ایجاد هماتوم و اکیموز پیش گیری میکندو همچنین این محصول باعث دبریدمان سلول های نکروتیک وکلاژن دناتوره در محل زخم و سوختگی می شود و ئر نهایت با مهار تجمع پلاکت ها به پیشگیری از ایجاد اسکار ، بهبود سریع تر زخم و پیشگیری از عفونت زخم کمک میکند.

 

آناهیل در تسریع بهبود زخم و التهاب ناشی از جراحی، سوختگی،لیزرتراپی و اعمال جراحی دندانپزشکی اثرات بسیار سودمندی دارد.

بروملین مورد تایید آژانس دارویی اتحادیه اروپا( European Medicines Agency)  و کمیسیون E  داروهای گیاهس آلمان می باشد.

 

مقدار مصرف:

روزانه ۱تا۳ کپسول یک ساعت قبل یا دو ساعت بعد از غذا همراه یک لیوان آب.

 

این دارو به سفارش شرکت سلامت پرمون امین با مواد اولیه شرکت بیوزیم آلمان تحت شرایط GMP  تولید شده است و در اختیار مصرف کنندگان محترم قرار می گیرد.

 

دارنده پروانه ساخت: شرکت داروسازی سلامت پرمون امین(تهران-ایران )