آناهیل پلاس

 

آناهیل پلاس حاوی دو ترکیب قدرتمند و موثر در کاهش درد و التهاب و تورم سیستم عضلانی اسکلتی می‌باشد: کورکومین و بروملین.

فرموله شده توسط شرکت داروسازی سلامت پرمون امین به شکل کپسول خوراکی حاوی ۳۰۰ میلی گرم کورکومینوئیدها(۹۵درصد) و ۱۵۰ میلی گرم بروملین(۳۷۵ GDU) در بسته بندی ۳۰ عددی عرضه میگردد.

 

آناهیل پلاس حاوی دو ترکیب قدرتمند و موثر در کاهش درد و التهاب و تورم سیستم عضلانی اسکلتی می‌باشد: کورکومین و بروملین.

 

 

(کورکومین + بروملین)

  • تسکین‌ درد و التهاب مفاصل و عضلات
  • استئوآرتریت (آرتروز) و آرتریت روماتوئید (روماتیسم مفصلی)
  • رفع کبودی در آسیب‌های موضعی
  • آنتی اکسیدان
  • محافظت از کبد

کورکومین:

  ماده موثرگیاه   Curcuma Longa L(تورمریک) می‌باشد. اثرضدالتهابی کورکومین در مطالعات صورت گرفته بر اثر داروهای ضدالتهاب غیراستروئیدی و داروهای استروئیدی قابل مقایسه است.

کورکومین به دنبال مهار آنزیم سیکلواکسیژناز (COX2) موجب مهار سنتز پروستاگلندین ها میشود. همچنین کورکومین دارای اثرات هپاتوپروتکتیو می باشد.

 

بروملین:

ترکیبی ار آنزیم های پروتئولیتیک است از گیاه ( Ananas comosus)

استخراج می شود. ابن ماده به عنوان یک ترکیب درمانی درسال ۱۹۵۷ معرفی شد و تاکنون بیش از ۲۰۰ مقاله علمی در خصوص اثرات درمانی آن به چاپ رسیده است.

اثرات سودمند بروملین در کاهش التهاب، تورم، درد و بهبود جراحات و کبودی های ایجاد شده در اثر جراحی در مطالعات بالینی اثبات شده است.

مصرف این ماده در شرایط التهابی نظیر تورم ،تاندونیت،کشیدگی و گرفتگی های عضلانی، کبودی ها ،شکستگی ها،آرتریت روماتوئید، نقرس و التهاب های متعاقب جراحی بسیار موثر و همراه پاسخ درمانی می باشد.

به طور خلاصه اثرات فارماکولوژیک اولیه بروملین به دنبال کاهش سطح کینین ایجاد میشود.

توانایی بروملین در کاهش التهاب در مدل های آزمایشگاهی و کارآزمایی های بالینی متعددی بررسی و گزارش شده است.

به دلیل اثرات کاهش التهاب، تورم و به دنبال آن کاهش درد و هم چنین خواص آنزیمی اندیکاسیون های متعددی برای بروملین در کتب و مقالات علمی بیان شده است.

محققین امیدوار هستند آنزیم تراپی بتواند به درمان بسیاری از بیماری ها کمک کند.

بروملین مورد تایید آژانس دارویی اتحادیه اروپا (European Medicines Agency)

و کمیسیون E داروهای گیاهی آلمان می باشد.

مصرف همزمان بروملین وکورکومین دارای اثرات سینرژیک می باشد. با مصرف آناهیل پلاس میتوان دوز  داروهای  NSAID  را به مرور کاهش داد و آناهیل پلاس را جایگزین مسکن های مصرفی بیمار نمود.

 

آناهیل پلاس و درمان درد مفاصل

اثربخشی کپسول آناهیل پلاس :

  • ضد‌ درد و التهاب مفاصل
  • استئوآرتریت (آرتروز) و آرتریت روماتوئید (روماتیسم مفصلی)
  • رفع کبودی در آسیب‌های موضعی
  • آنتی اکسیدان

آناهیل پلاس حاوی دو ترکیب قدرتمند و موثر در کاهش درد و التهاب می‌باشد: کورکومین و بروملین.

کورکومین ماده موثره ریزوم گیاه زردچوبه (تورمریک) می‌باشد که در دوز درمانی مناسب در فرمولاسیون این محصول استفاده شده است.

با مصرف ادویه زردچوبه که در فرهنگ غذایی ایرانیان رایج می‌باشد نمی‌توان دوز درمانی کورکومین را در دسترس بدن قرار داد.

در صنعت داروسازی ماده موثره ریزوم زردچوبه با خلوص مشخص استخراج می‌شود و در دوز مناسب در فرمولاسیون داروهای گیاهی مورد استفاده قرار می‌گیرد و از آنجاییکه جذب خوراکی کورکومین (ماده موثره زردچوبه) در بدن پایین است، از تکنیک‌های افزایش جذب به منظور اثربخشی بهتر استفاده می‌شود. کورومین با مکانیسم‌های متعدد باعث کاهش درد و التهاب می‌شود و از آنجاکه عوارض جانبی مسکن‌های شیمیایی را ندارد، برای کنترل درد و التهاب خصوصا در بیماری‌های مزمن توصیه می‌شود. کورکومین همچنین خواص آنتی اکسیدان و ضد سرطان دارد و برای حفظ سلامت کبد نیز مفید می‌باشد.

بروملین ترکیبی از آنزیم‌های پروتئولیتیک است که از گیاه Ananas comosus استخراج می‌شود. بروملین باعث کاهش درد و التهاب و همچنین بازجذب خونمردگی‌ها و کبودی‌هایی که در اثر آسیب‌های موضعی اتفاق افتاده است، می‌شود.

مصرف همزمان بروملین و کورکومین دارای اثرات هم‌افزایی می‌باشد. با مصرف آناهیل پلاس می‌توان دوز داروهای مسکن را به مرور کاهش داد و آناهیل پلاس را جایگزین مسکن‌های مصرفی بیمار نمود.

 

 

مقدار مصرف: روزانه ۱ الی ۲ کپسول دوبار در روز همراه یک لیوان آب میل شود.

این دارو به سفارش شرکت داروسازی سلامت پرمون امین با مواداولیه شرکت بیوزیم آلمان تحت شرایط GMP تولید شده است و در اختیار بیماران محترم قرار می گیرد.

دارنده پروانه ساخت: شرکت داروسازی سلامت پرمون امین (تهران – ایران )