پروستاهلث

سلامت پروستات و مجاری ادراری

کپسول پروستاهلث حاوی عصاره گیاهان دارویی، اسیدهای آمینه، گروهی از مینرال‌ها و ویتامین‌ها می‌باشد که در تقویت عملکرد پروستات و مثانه نقش داشته و موجب بهبود سلامت مجاری ادراری می‌گردد. وجه تمایز پروستاهلث با سایر محصولات وجود گرده گل (Bee Pollen) در این فرمولاسیون می‌باشد که اثرات ثبت شده‌ای در روند بهبود علائم  BPHدارد.

کپسول‌های پروستاهلث علاوه بر گرده گل، حاوی عصاره میوه گیاه نخل اره‌ای، کوئرستین، لیکوپن، ال-آلانین، ال-گلوتامیک اسید، گلایسین، زینک (روی)، کوپر (مس)، سلنیوم، ویتامین D۳ و ویتامین E می‌باشد.

کپسول پروستاهلث                                             

 

  • کاهش اندازه پروستات در BPH (هایپرپلازی خوش‌خیم پروستات)
  • کاهش تکرر ادرار و عفونت‌های ادراری
  • کاهش برگشت ادرار به مثانه (رفلاکس ادراری)

 

کپسول پروستاهلث حاوی عصاره گیاهان دارویی، اسیدهای آمینه، گروهی از مینرال‌ها و ویتامین‌ها می‌باشد که در تقویت عملکرد پروستات و مثانه نقش داشته و موجب بهبود سلامت مجاری ادراری می‌گردد

موارد مصرف:

  • سلامت پروستات
  • کاهش اندازه پروستات در BPH
  • کاهش تکرر ادرار و عفونت های ادراری
  • کاهش برگشت ادرار به مثانه )رفلاکس ادراری(

 

با افزایش سن، اندازه غده پروستات افزایش می‌یابد. افزایش خوش‌خیم اندازه غده پروستات را BPH (هایپرپلازی خوش‌خیم ) می‌گویند. افزایش اندازه غده از حدود ۴۰-۳۰ سالگی آغاز می‌شود. معمولا بعد از ۵۰ سالگی علائم بیماری ظاهر می‌شود و کیفیت زندگی بیمار را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

غده پروستات بزرگ شده می‌تواند به قسمت خروجی مثانه و ابتدای پیشابراه فشار وارد کند و مشکلاتی در دفع ادرار ایجاد شود.

جریان ادرار کند شده و ممکن است تکرر ادرار یا احتباس ادرار ایجاد شود. به طور کلی بیماران مبتلا به BPH طیف گسترده‌‌ای از علائم را دارند: ۱- علائم انسدادی ۲- علائم تحریکی

در علائم انسدادی بیماران از کاهش جریان ادرار شکایت دارند.

در این حالت ممکن است ادرار قطره قطره خارج شود و حتی پس از تخلیه ادرار نیز پر بودن مثانه احساس شود. در علائم تحریکی، با کمترین مقدار ادرار، مثانه تحریک شده و نیاز به تخلیه در بیمار احساس می‌شود.

 

 

 

 

کپسول پروستاهلث اثربخشی فوق العاده مثبتی در سلامت پروستات و مجاری ادراری آقایان دارد که می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • کاهش اندازه پروستات در BPH (هایپرپلازی خوش‌خیم پروستات)
  • کاهش تکرر ادرار و عفونت‌های ادراری
  • کاهش برگشت ادرار به مثانه (رفلاکس ادراری)

 

 

کپسول پروستاهلث حاوی عصاره گیاهان دارویی، اسیدهای آمینه، گروهی از مینرال‌ها و ویتامین‌ها می‌باشد. که در تقویت عملکرد پروستات و مثانه نقش داشته و موجب بهبود سلامت مجاری ادراری می‌گردد. وجه تمایز پروستاهلث با سایر محصولات وجود گرده گل (Bee Pollen) در این فرمولاسیون می‌باشد که اثرات ثبت شده‌ای در روند بهبود علائم  BPHدارد.

کپسول‌های پروستاهلث علاوه بر گرده گل، حاوی عصاره میوه گیاه نخل اره‌ای، کوئرستین، لیکوپن، ال-آلانین، ال-گلوتامیک اسید، گلایسین، زینک (روی)، کوپر (مس)، سلنیوم، ویتامین D3 و ویتامین E می‌باشد.

کپسول  پروستاهلث فرموله شده توسط داروسازی سلامت پرمون امین حاوی عصاره گیاهان دارویی، اسیدهای آمینه، گروهی از مینرال ها و ویتامین های ضروری می باشد. که در تقویت عملکرد پروستات و مثانه نقش داشته و لذا موجب بهبود سلامت مجاری ادراری می گردد. وجه تمایز پروستاهلث با سایرفرآورده های موجود در مارکت کنونی کشور، وجود Bee Pollen (گرده گل) در این فرمولاسیون  می باشد، که اثرات ثابت شده ای در روند بهبود علائم BPH  دارد.

بزرگ شدن غده پروستات با افزایش سن، پروسه ای اجتناب ناپذیر می باشد که به دنبال آن اختلالات دیگری را به همراه خواهد داشت. اختلالات ادراری در کیفیت زندگی انسان تأثیر گذاشته و می توانند مشکلات زیادی برای سلامت انسان به وجود آورد.

این محصول در هایپرتروفی پروستات در مراحل اولیه که با اختلالات ادراری و سوزش و اشکال در دفع ادرار همراه است و همچنین جهت پیشگیری و به تعویق افتادنBPH   توصیه می گردد.

گرده گل

(Bee Pollen)یکی از کامل ترین خوراکی های طبیعت محسوب می شود زیرا تقریبا تمام مواد مغذی مورد نیاز انسان را شامل می شود. زنبور عسل برای تامین نیازهای پروتئینی و ویتامینی خود و نوزادان. آن را به صورت ساچمه، روی پاهای عقب، درون کیسه‌ای مخصوص، ذخیره و به درون کندو می‌برد. در مناطقی که گرده گل به وفور یافت می‌شود. پرورش‌دهندگان با نصب تله گرده‌گیر جلوی راه پرواز زنبور، آن را جمع و خشک می‌کنند.

مطالعات و مقالات متعددی اثرات سودمند گرده گل بر روند بهبود علائم BPH  را نشان می دهند.

عصاره میوه گیاه نخل اره ای

(Saw Palmetto) به دلیل اثرات آنتی آندروژنی، ضد التهابی، مهار ایزوآنزیم تیپ یک و دو  ۵-آلفا ردوکتاز ، مهار فاکتورهای رشد و ریلکس کردن عضله صاف مجاری تحتانی ادراری (آنتاگونیست گیرنده موسکارینی) می تواند به بهبود علائم BPH  کمک کند.

کوئرستین (Quercetin) فلاونولی است که در بیشتر میوه‌ها، سبزیجات، برگ‌ها و دانه‌ها یافت می‌شود. کوئرستین دارای اثرات ضدالتهابی وآنتی اکسیدانی می باشد.

با افزایش سن , کوئرستین در مبارزه با رادیکال های آزاد نقش موثری دارد .
بر اساس مطالعات بخش پاتولوژی و عیب یابی دانشگاه ورونا در ایتالیا کوئرستین و سایرفلاوونوئیدها جزو ترکیبات ضد ویروس ، ضد باکتری ، ضد التهاب و ضد حساسیت بسیار قوی به شمار می روند که در کپسول پروستاهلث موجود هست .

امروزه کوئرستین به عنوان یکی از مواد طبیعی پیشگیری کننده از سرطان نیز مطرح می باشد. به عنوان یک آنتی اکسیدان می تواند بر روی جلوگیری از جهش سلول ها. رشد و تکثیر سلولهای سرطانی و پیشگیری از عوارض درمانهای معمول سرطان مانند شیمی درمانی و پرتو درمانی موثر باشد.

لیکوپن عضوی از خانواده کاروتنوئیدها است، که دارای اثرات آنتی اکسیدانی قوی می باشد و به حفظ سلامت پروستات کمک میکند. مطالعات نشان دهنده اثرات سودمند لیکوپن در پیشگیری از سرطان پروستات می باشند.

کپسول های پروستاهلث® حاوی آلانین، گلوتامیک اسید، گلایسین، روی، مس، سلنیوم، ویتامینE   وD۳  می باشند.

مقدار مصرف:

روزانه ۲ بار (صبح و شب) هر بار ۲ کپسول همراه با مقدار کافی آب میل شود.

این محصول برای مصرف آقایان می باشد و جهت مصرف بانوان توصیه نمی شود.