مقالات عمومی

در مورد قرص آنادرم و ترکیبات آن بیشتر بدانیم!

در مورد قرص آنادرم و ترکیبات آن بیشتر بدانیم!

خواص قرص آنادرم

  • آنتی اکسیدان قوی
  • حفظ سلامت و تنظیم رطوبت پوست
  • پیشگیری از ایجاد چروک و کاهش خطوط ریز پوست
  • محافظت از فیبرهای الاستین و کلاژن در برابر امواج زیان آور آفتاب
  • بهبود شفافیت و تنظیم رطوبت پوست و افزایش لطافت و نرمی پوست صورت و بدن

 

قرص آنادرم محصول داروسازی سلامت پرمون امین یک فرآورده طبیعی تخصصی مراقبت از پوست است که با اثرات آنتی‌اکسیدانی و تثبیت کلاژن‌ها به صورت سیستمیک مانع ایجاد چین و چروک می‌شود و روند پیری پوست را کند می‌کند. محصولات موضعی نظیر کرم‌ها و لوسیون ها بر لایه شاخی پوست یا اپیدرم اثر می‌گذارند، این لایه حاوی سلول‌های مرده است. قرص آنادرم بر لایه درم، قسمت حاوی کلاژن، الاستین و پلی ساکارید، اثر می‌گذارد. قرص آنادرم با فرمولاسیون انحصاری و اختصاصی، پوست را از عمق ناحیه درم جایی که روند پیری از آنجا آغاز می‌گردد، بازسازی نموده و آن را جوان می‌نماید. قرص آنادرم حاوی عصاره ماهی، عصاره گریپ سید (هسته انگور)، لیکوپن، سویا، ویتامین C و زینک گلوکونات جهت پیشگیری و کاهش چروک‌های پوستی است.

آنادرم حاوی ترکیبات آنتی‌اکسیدان قوی است، که باعث از بین بردن رادیکال‌های آزاد می‌شود. مصرف مواد غذایی غنی از آنتی اکسیدان برای سلامت بدن، تقویت سیستم ایمنی و همچنین افزایش طول عمر و به تعویق انداختن فرآیند پیری ضروری است. رادیکال‌های آزاد می‌توانند با تخریب سلول‌های بدن و انتشار مواد سمی به بافت‌های اطراف خود آسیب جبران ناپذیری به بدن وارد کنند. آنتی‌اکسیدان ها موجب می‌شوند که بدن جوان‌تر و شاداب‌تر بماند و در عین حال علائم پیری را کاهش می‌دهند. خشکی پوست و عدم رطوبت رسانی مناسب، آلودگی، ژنتیک، استعمال دخانیات و در معرض نور خورشید قرار گرفتن از جمله عواملی هستند که باعث پیری پوست می‌شوند..

عصاره ماهی

عصاره ماهی، یک ترکیب منحصر به فرد، سرشار از پروتئین و اسیدهای آمینه می باشد. عصاره ماهی مورد استفاده در آنادرم حاوی اسیدهای آمینه آسپارتیک اسید، ترئونین، سرین، گلوتامیک اسید، گلایسن، آلانین، سیستئین، والین، متیونین، ایزولوسین، لوسین، تیروزین، فنیل آلانین، لیزین، هیستیدین، آرژنین و پرولین می باشد. هم چنین عصاره ماهی حاوی امگا ۳ ترکیبی غنی از اسیدهای چرب EPA و   DHAمی باشد. امگا ۳ در زیبایی و شادابی پوست موثر می باشد و از چروک شدن زود هنگام پوست جلوگیری می کند.

لیکوپن

لیکوپن رنگدانه کاروتنوئیدی قرمز است که در گوجه فرنگی یافت می شود. لیکوپن یک آنتی اکسیدان است که در سلامت قلب و عروق و پیشگیری از سرطان موثر می باشد.

فرمولاسیون آنادرم حاوی زینک، ویتامین C ، عصاره هسته انگور و عصاره گوجه فرنگی (لیکوپن) می باشد. این ترکیبات  در کنار هم با هم پوشانی (سینرژیسم) تاثیر یکدیگر سبب ایجاد بالاترین خاصیت آنتی اکسیدانی برای مقابله با آسیب های رادیکال های آزاد می شوند .رادیکال های آزاد یکی از مهمترین عوامل پیری پوست به شمار می رود .عواملی مانند استرس، کم خوابی، آلودگی، اشعه خورشید و … سبب تولید راادیکال آزاد می شود.

بر اساس مطالعات، ترکیبات استخراج‌شده از گوجه‌فرنگی خواص فراوانی برای سلامت و زیبایی پوست و همچنین موهای شما دارند. لیکوپن دارای خواص آنتی اکسیدانی قابل توجهی می‌باشد. این ترکیب همانند یک ضد آفتاب طبیعی عمل می‌کند و از پوست در برای آسیب‌های مخرب پرتوهای UV محافظت می‌نماید. علاوه بر این، با افزایش جذب اکسیژن، علائم و نشانه‌های پیری زودرس پوست را برطرف می‌کند. عصاره گوجه‌فرنگی همچنین دارای خواص آرام‌بخش و ریلکس کننده است درنتیجه طراوت و شادابی را به پوستتان بازمی‌گرداند.

ویتامین C

ویتامین C یا آسکوربیک اسید یکی از قوی ترین آنتی اکسیدان ها می باشد. که باعث حفاظت و افزایش قوام و سفتی و درخشندگی پوست می شود.

این ویتامین محلول در آب به‌عنوان یکی از قوی‌ترین آنتی اکسیدان های طبیعی می‌باشد که تأثیرات فراوانی در مراقبت از پوست و مقابله با نشانه‌های پیری دارد. رادیکال‌های آزاد گونه‌های فعال اکسیژن هستند که بر اثر عواملی چون مواجهه با نور خورشید، تماس با دود سیگار. آلودگی‌های زیست‌محیطی، تغذیه نادرست و غیره به مقدار فراوانی در بدن و ازجمله پوست ما تولید می‌گردند. این ترکیبات مخرب در پوست. باعث آسیب رسیدن به سلول‌ها و پروتئین‌های ساختاری می‌شوند و روند پیری پوست را تسریع می‌کنند. حضور ویتامین C در مکمل آنادرم به دلیل خواص آنتی اکسیدانی اش تا حد زیادی جلوی این عوارض را می‌گیرد. همچنین با افزایش سن، پوست ما خشک‌تر و نازک‌تر می‌شود و انعطاف‌پذیری‌اش را از دست می‌دهد. به دنبال کاهش کلاژن نیز ممکن است دچار شلی و افتادگی پوست شوید.

مصرف روزانه ویتامین C از طریق قرص جوان ساز آنادرم، در این زمینه نیز مؤثر است. چراکه به سلول‌های پوستی برای تولید دو پروتئین ساختاری اصلی یعنی کلاژن و الاستین کمک می‌کند. ویتامین C در هیدروکسیله کردن اسیدهای آمینه پرولین و لیزین موجود در کلاژن و تقویت فیبرهای کلاژن یک کوفاکتور مهم است. درنتیجه سلامت پوستتان حفظ می‌گردد و خطوط و چین و چروک‌های آن کاهش می‌یابد. ویتامین  C همچنین رنگ پوست شما را روشن می‌کند و باعث درخشان شدن و شادابی آن می‌گردد. همچنین التهابات و حساسیت‌های پوستی را کاهش می‌دهد. با مصرف قرص جوانساز آنادرم دیگر پوستتان خسته و بی‌رمق به نظر نمی‌رسد و با استفاده منظم از آن می‌توانید تأثیرات ضد پیری آن را به‌وضوح مشاهده کنید.

زینک

زینک یک مینرال ضروری برای ساخت کلاژن، جهت حفظ استحکام پوست و مو می باشد.

زینک نیز یک آنتی اکسیدان قوی محسوب می شود. که در کنار ویتامین c سبب تحریک کلاژن سازی شده، هم چنین سبب تقویت ساختار DNA  سلولی و افزایش استحکام پوست و مو نیز می شود. این عنصر دارای خواص ضدآکنه و ضد التهابی می باشد. آنادرم حاوی زینک به فرم گلوکونات می باشد تا بیشترین میزان زینک در بدن جذب شود و نسبت به انواع دیگر ملح های زینک فاقد عوارض گوارشی می باشد.

عصاره گریپ سید (دانه انگور)

روغن هسته انگور حاوی ترکیبات فنولیک مانند پروآنتوسیانیدین های اولیگومریک. فلاوونول ها و پلی فلاوان می باشدکه می‌توانند بافت پوست را بهبود بخشیده و علائم پیری پوست را کاهش دهند. به همین دلیل است که از این ترکیب در بسیاری از مکمل‌های جوان کننده و محصولات مراقبت از پوست استفاده می‌شود. روغن هسته انگور از پوستتان در برابر آثار مخرب نور خورشید محافظت می‌کند و خطوط و چین و چروک‌های پوست را کاهش می‌دهد و درواقع به عنوان درمان پیری پوست شناخته می‌شود. همچنین باعث افزایش لطافت و شادابی پوست می‌گردد.

عصاره سویا

ماده جنیستین که به مقدار زیادی در سویا وجود دارد. باعث افزایش تولید کلاژن شده و عملکرد آنزیم ها در روند پیری را خنثی می کند.

سطح هورمون استروژن با افزایش سن و ورود زنان به سن یائسگی کاهش می‌یابد. از آنجا که استروژن عاملی برای حفظ کلاژن موجود در پوست و افزایش تولید آن است. پوست با سرعت علائم پیری را آشکار خواهد کرد. عصاره سویا با خواص شبه استروژنی. می‌تواند به حفظ ضخامت، قوام و انعطاف‌پذیری پوست در این دوران کمک کند. عصاره سویا همچنین به محافظت از پوست در برابر آسیب‌های بیشتر ناشی از عوامل بیرونی نظیر نور خورشید و آلودگی‌ها کمک می‌کند.